foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

PRO OBČANY

VOLBY 2018

MAPOVÝ PORTÁL

MAPOVÝ PORTÁL

NAHLÁŠENÍ ZÁVAD

NAHLÁŠENÍ ZÁVAD

REGENERACE PAMÁTEK

REGENERACE PAMÁTKOVÉ ZÓNY

ROZPOČET MĚSTA

KLIKACÍ ROZPOČET

OBJEVTE BENEŠOV

FOTOGALERIE

benešov

benešov

středa, 07 březen 2018 19:20

Zápis do 1.třídy 6.dubna 2018

Provozovatel dráhy Správa železniční dopravní cesty, s. o. informuje o výlukách na železniční trati 086 Benešov nad Ploučnicí - Česká Lípa - Liberec, které budou probíhat ve dnech 19., 20., 21., 22., 23. a 24. března 2018 denně vždy od 7:35 hod. do 16:15 hod. v úseku Liberec - Jablonné v Podještědí.

neděle, 04 březen 2018 01:00

Zajištění GDPR

Dovoluji si Vás pozvat na tradiční Velikonoční turnaj v odbíjené smíšených družstev, který se koná v sobotu 31. března 2018 v tělocvičně na Sokolském vrchu. Prezence bude probíhat od 9 do 9.30 hodin. Dobroty a sponzorské dary vítány. Pomlázky také.
Ozvěte se abych věděl kolik Vás přijde.
Čech Ruda

středa, 14 únor 2018 17:58

Global Teacher Prize CR

Dobrý den,

rádi bychom Vás upozornili na možnost ocenit kvalitní pedagogy ve vašem regionu. Global Teacher Prize Czech Republic je mezinárodní cena pro inspirativní učitele a právě teď je možnost nominovat takové pedagogy do národního kola. 

Global Teacher Prize CR je ocenění určené pro učitele základních a středních škol. Nominovat učitele může každý, stejně tak se každý učitel ZŠ a SŠ může přihlásit. Na rozdíl od jiných ocenění učitelů nejde jen o vyjádření sympatií. Nominované učitele bude hodnotit devítičlenná odborná porota složená z lidí, kteří se profesně věnují vzdělávání, případně příbuzným oblastem, jako je např. leadership.

pátek, 01 prosinec 2017 23:50

Historické Vánoce 1.12.2017

Senioři – výroba perníčků, návštěva v Heidenau
V rámci akce „Historické vánoce“ navštívili benešovští senioři své kolegy v Heidenau.
Vánočním setkáním završili společné aktivity v roce 2017– 6. 12. 2017

Další aktivitou našich seniorů v adventním čase, bylo pečení tradičních perníčků. Toto cukroví putovalo opět do německého Heidenau pro seniorský stánek na vánočním trhu.

Rozsvícení stromu
Tradičním rozsvícením vánočního stromu začaly vánoce v našem městě. Akce, kterou si každoročně nenechají ujít stovky lidí, se konala v pátek 1. prosince. Program začal už v 16 hodin, návštěvníci měli možnost nasát tu správnou vánoční atmosféru díky mnoha stánkům s vánoční tématikou, ke koupi byly nejen adventní dekorace, ale i voňavý svařák, vánoční punč a spousta dalších dobrot. O program na pódiu se hrou na motivy živého betléma postaralo Divadlo Uličník z Teplic a také učitelka Mgr. Zdeňka Černá se svými zpěváčky, která krátce před pátou hodinou zazpívala píseň, která k rozsvícení stromu v Benešově nad Ploučnicí již neodmyslitelně patří. Pro nejmenší nechyběly dobové dílničky - kovář a stánky, kde si mohly děti vyzkoušet zvyky jako krájení jablíčka nebo lití olova, nebo vánoční vláček. Akce byla financována z projektu 25 let spolupráce měst Benešov nad Ploučnicí a Heidenau. Další adventní akce ve městě budou následovat, rodiče s dětmi čekají vánoční jarmarky ve škole i školce, dospěláky pak vánoční párty v kině, ale třeba také půlnoční mše v kostele.

Vozovky v 1.pořadí :

Kromě průtahových komunikací (Děčín – Č.Lípa,Děčín – Česká Kamenice), kde údržbu provádí SÚS Děčín se jedná o ulice: Družstevní,  Sídliště, Opletalova, Komenského, Cihelní, nám.Míru, Čapkova, Nerudova, Žižkova, Nádražní, Sokolský vrch, Dvořákova, Krátká, Čs.armády, Sokolovská. Na těchto vozovkách je započato snižování následků nepřízně počasí do 4 hodin od vzniku závady ve sjízdnosti.

Vozovky ve 2.pořadí :

Táborský vrch, Smetanova, Wolkerova, Pod Ostrým, Boženy Němcové, Novina, Příčná, Kostelní, Zámecká, pod Táborským vrchem, Vilová, příjezd ke garážím nad sídlištěm, Bezručova, Pod vyhlídkou, Kamenná, Tkalcovská, Valkeřická. Na těchto vozovkách je započato snižování následků nepřízně počasí do 12 hodin od vzniku závady ve sjízdnosti

Vozovky ve 3.pořadí :

Ostatní obslužné komunikace a příjezdové cesty k objektům. Přístupové cesty v osadě Ovesná se budou udržovat plužením, pouze však v závislosti na provedení údržby silnice III.třídy na Dobrnou ze strany SÚS. Na těchto vozovkách je započato snižování následků nepřízně po ukončení údržby komunikací v  1 .  a   2.  pořadí, nejpozději však do 48 hodin.

 Další objekty: objednávkou podložené závazky ( viz.příloha)

středa, 22 listopad 2017 19:17

Pronájem

Prostory kina lze pronajmout na soukromé akce.

kino1Ceník: (v Kč včetně DPH)

Sál + předsálí + stánek 400,- /hodina
Předsálí + stánek  300,- /hodina
Příprava 100,- /jednorázově
Pronájem výčepního zařízení 250,- /den 
Pronájem gastro zařízení 350,- /den
Kauce (nádobí, zařízení) 2.000,-

 

 

 

 

 


Žádost o krátkodobý pronájem prostor kulturního zařízení

Smlouva o pronájmu nebytových prostor

kino2                kino3

středa, 22 listopad 2017 19:12

Dispozice sálu

ZačátekPředchozí123456DalšíKonec
Strana 1 z 6

ZDRAVÉ MĚSTO A MA21

zdrave mesto benesov

KOMUNITNÍ PLÁNOVÁNÍ

Oficiální internetové stránky města Benešov nad Ploučnicí | 2016 hrdlicka.cz Prohlášení o přístupnosti | Zpracování osobních údajů | Administrace