PRO OBČANY

KLIKACÍ ROZPOČET

OBJEVTE BENEŠOV

čtvrtek, 03 březen 2016 09:08

Odbor výstavby a životního prostředí

Napsal(a)
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Sleduje stav budov, veřejných prostranství a veř.zeleně a dbá na jejich řádný stav, zpracovává plány invest.výstavby,zajišťuje zpracování územního plánu města a v souladu s ním investiční výstavbu,dokumentaci a investorskou činnost, zajišťuje odpadové hospodářství města, vyřizuje stížnosti na úseku výstavby,životního prostředí a hospodaření s odpady, provádí státní dozor na místních komunikacích města, ve spolupráci s odd.místního hospodářství zajišťuje čistotu města a uplatňuje postihy v souladu s platnými zákony a obecně závaznými vyhláškami, vyhledává programy státní a jiné podpory pro investiční výstavbu a připravuje veškeré podklady pro jejich využití.
vedoucí odboru:

Ing. Hana Karlíčková - vedoucí odboru, tel.č. 412 589 821, mobil 770 147 530

referent, investor: Miroslav Vrabec, tel:412 589 823

referentka: Kamila Zárubová, tel: 412 589 827

Formuláře a žádosti

Informace o odpadech

Informace o výstavbě

Informace k životnímu prostředí

Informace pro chovatele

Přečtěno: 3717 x Naposledy změněno čtvrtek, 28 červen 2018 08:23

ZDRAVÉ MĚSTO A MA21

zdrave mesto benesov