PRO OBČANY

KLIKACÍ ROZPOČET

OBJEVTE BENEŠOV

čtvrtek, 03 březen 2016 09:08

Odbor výstavby a životního prostředí

Napsal(a)
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Sleduje stav budov, veřejných prostranství a veřejné zeleně a dbá na jejich řádný stav ve spolupráci se službami města. Zpracovává plány investiční výstavby, zajišťuje zpracování a aktualizaci územního plánu města a v souladu s ním investiční výstavbu, dokumentaci a investorskou činnost. Zajišťuje odpadové hospodářství města. Vyřizuje stížnosti na úseku výstavby, životního prostředí a hospodaření s odpady, provádí státní dozor na místních komunikacích města a jejich správu, vykonává státní správu na úseku ochrany přírody a krajiny. V souladu s vyhláškou města vede evidenci psů resp. poplatků. Ve spolupráci se službami města zajišťuje čistotu města a uplatňuje postihy v souladu s platnými zákony a obecně závaznými vyhláškami. Vyhledává dotační programy pro investiční výstavbu a další projekty a připravuje podklady pro jejich využití.

Ing. Hana Karlíčková - vedoucí odboru, tel.č. 412 589 821, mobil 770 147 530

referent, investor: Miroslav Vrabec, tel:412 589 823

referentka: Kamila Zárubová, tel: 412 589 827

Formuláře a žádosti