foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

PRO OBČANY

VOLBY 2017

VOLBY 2018

MAPOVÝ PORTÁL

MAPOVÝ PORTÁL

NAHLÁŠENÍ ZÁVAD

NAHLÁŠENÍ ZÁVAD

REGENERACE PAMÁTEK

REGENERACE PAMÁTKOVÉ ZÓNY

ROZPOČET MĚSTA

KLIKACÍ ROZPOČET

OBJEVTE BENEŠOV

FOTOGALERIE

25 let spolupráce měst Benešov nad Ploučnicí a Heidenau

25 let spolupráce měst Benešov nad Ploučnicí a Heidenau (2)

DOTAČNÍ TITUL EUROREGION ELBE/LABE

            

neděle, 10 září 2017 23:33

Mariánská pouť

Napsal(a)

O druhém zářijovém víkendu čeká naše město druhý ročník Mariánské pouti. Pouť by měla být hlavně o "oživení" historických památek v našem městě. A letos k tomu máme o důvod víc, když je rok renesanční šlechty a náš zámek je partnerem této celorepublikové akce. A tak se můžete v pátek 8. září těšit na derniéru Dvou pánů z Verony v podání ústeckého Činoheráku na nádvoří Dolního zámku. Ještě před tím od půl šesté pro zájemce proběhne v kostele poutní mše. Sobota bude patřit především okolí kostela, v 10 hodin zahájí program úžasné vystoupení německé hudební školy z Heidenau v benešovském kostele. Kostel si budete moci prohlédnout navíc v unikátních komentovaných prohlídkách ve 13 a 15 hodin. V příkopech za kostelem na Vás bude čekat vojenské ležení s dobovými ukázkami vojenského života- čekají nás souboje, výcvik gardy, ukázky zbraní a mnoho dalšího. Zámecká ulice nabídne dobové tržiště. Odpolední program doplní CDM dílničkami a soutěžemi. Podium u fary nabídne pohádku a řadu hudebních vystoupení. Zdarma se budete moci svézt londýnským doubledeckerem a večer na vás bude čekat ohňová show... V neděli 10. září od 9 hodin pouť zakončíme poutní mší v podání děčínského chrámového sboru.-)

úterý, 29 srpen 2017 23:31

Den s cyklostezkou 2.9.2017

Napsal(a)

V sobotu 2. září se uskuteční 4. ročník Dne s cyklostezkou. Můžete se těšit na sportovní a zábavné odpoledne pro celou rodinu, začínáme v 15 hodin a celý program je zdarma. Tak si rezervujte poslední prázdninový víkend :-)

Akci podpořil Euroregion Labe z projektu  „25 let spolupráce měst Benešov nad Ploučnicí a Heidenau“

PUBLICITA PROJEKTŮ

25 let spoluprace


Benešov nad Ploučnicí Heidenau

ZDRAVÉ MĚSTO A MA21

zdrave mesto benesov

KOMUNITNÍ PLÁNOVÁNÍ

Oficiální internetové stránky města Benešov nad Ploučnicí | 2016 hrdlicka.cz Prohlášení o přístupnosti | Zpracování osobních údajů | Administrace