foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

PRO OBČANY

VOLBY 2018


MAPOVÝ PORTÁL

MAPOVÝ PORTÁL

NAHLÁŠENÍ ZÁVAD

NAHLÁŠENÍ ZÁVAD

REGENERACE PAMÁTEK

REGENERACE PAMÁTKOVÉ ZÓNY

ROZPOČET MĚSTA

KLIKACÍ ROZPOČET

OBJEVTE BENEŠOV

FOTOGALERIE

benešov

30. Vánoční turnaj

Ve středu 26. prosince 2018 se v Sokolovně uskutečnil tradiční volejbalový turnaj smíšených družstev. Letos to již byly 30. Vánoce, kdy se tento turnaj v Benešově n.Pl. hraje. Turnaje se zúčastnilo 21 hráčů / 16 mužů, 5 žen /. Po rozlosování do 5 družstev byl turnaj záhájen v 10,15 a hrálo se do 14,30 hod. Bylo odehráno 10 vzájemných zápasů a 20 setů.

Na závěr bylo provedeno vyhodnocení a ocenění všech hráčů. Umístění bylo následující:

1. Vrbický Karel, Špička Milan, Jerie Miroslav,Tomov Štěpán,Ptáková Eliška

2. Čech Milan, Štípek Martin, Bačkovský Rostislav, Matajová Zuzana

3. Šteker Pave, Čech Ruda, Machar Tomáš, Mansfeldová Monika

4. Plos Roman, Takáč Josef, Štípek Jarda, Bartáčková Pavla

5. Minařík Miroslav, Zach Václav, Frúhauf Fanda, Cingelová Tereza

Po vyhodnocení se prohlížela kronika a vzpomínalo se na předchozí turnaje. Vzpomenulo se rovněž na Jarku Kašpárkovou, Emila Vrbického a Drahušku Hankovou, kteří již nejsou mezi námi, ale byli to sportovci a dobří lidé.

Poděkování patří všem hráčům i divákům za účast a pohodu, která byla po celý turnaj. Děkuji MSK, CDM a Městu Benešov nad Ploučnicí za podporu tohoto turnaje. Zvláště děkuji Radě města za příspěvek na konání tohoto jubilejního, 30. Vánočního volejbalového turnaje .

Závěrem přeji všem občanům Benešova n. Pl. hodně pohody, splněných přání a hlavně pevné zdraví v novém roce 2019.

Čech Ruda.

Služby města, p.o.  dnes 7.ledna zahájí svoz vánočních stromků. Stromky je možné odložit na vhodné místo před dům, popř. na svozové místo tříděného odpadu. Na sídlišti je přistaven označený kontejner.

Dobrý den Vážení,

určitě nevíte o tom, že Klub přátel rozhleden právě vyhlásil již pátý ročník oblíbené ankety

ROZHLEDNA ROKU 2018

Anketa je letos pro hlasující účastníky obzvláště lákavá. Sehnali jsme totiž sponzory na hodnotné dary vylosovaným účastníkům a sami přidali také více - to vše k 10. výročí našeho klubu.

Pozor, anketa končí 28. února 2019.

Losování proběhne za přístupu veřejnosti pravděpodobně 2.3.2019 na výstavě papírových modelů rozhleden, pořádané k tomuto výročí v bývalé vodárenské věži v Praze na Letné, která potrvá od 27.2. nejméně do 31.3.2019.

25. 1. 2019 od 19:00

vstup: 70,.-

stopáž 95 minut

Komedie o věčném soupeření mužského a ženského světa.

V klubu seniorů se 18. října sešlo přes 20 soutěžících, kteří se bavili či trénovali paměť v těchto společenských hrách:

Dáma, Človeče nezlob se, Prší, Žolíky a Ámos.

Výherci v jednotlivých disciplínách:

Dáma – Rudolf Čech

Člověče nezlob se – Hana Benešová

Prší – Zlatuše Čechová

Žolíky – Hana Nižňanská

Ámos – Rudolf Čech

Poděkování patří všem zúčastněným hráčům a zvláště Rudolfu Čechovi za přípravu a organizaci celého soutěžního odpoledne.

Všechny tyto společenské hry byly pořízeny v rámci projektu Euroregionu Elbe/Labe „Rozvíjíme tradiční spolupráci“.

V rámci projektu Spolupráce mezi městy, jsme 25.10.2018 navštívili své partnery seniory v Heidenau. Odjížděli jsme autobusem v 7,3o. Po přivítání u Radnice v Heidenau, jsme společně navštívili organizaci AWO Jugendwerkstatt.
Tato organizace zajišťuje pro nevyučenou mládež pracovní aktivity při práci se dřevem. Jejich výrobky jsou dřevěné hračky, ptačí budky a zařízení pro venkovní dětská hřiště.
Po prohlídce areálu jsme šli na společný oběd. Po obědě jsme předali seniorům z Heidenau dárky od nás, benešovských seniorů a od Města Benešov nad Ploučnicí. Diskutovali jsme o další spolupráci a společných akcích, které jsou plánovány ještě v tomto roce. Připravuje se plán akcí na rok 2019.
Poté jsme se přesunuli do Bowlingového centra, kde jsme soutěžili na
4 drahách v počtu 15 seniorů z Benešova n.Pl. a 13 z Heidenau. Hráli jsme od 14 do 16 hodin.
Vyhodnocení nejlepších bylo provedeno v Pekárně Schmidtt, nedaleko od Pirny. Moc hezké prostředí a výborné zákusky. Nešlo ani tak o to, kdo vyhrál,
ale o to, že jsme prožili příjemný den a hezké zážitky. Na závěr jsme poděkovali Rossi Wolfové, Petru Mildnerovi a překladatelce Alžbětě, za výbornou organizaci této akce. Společně se zase sejdeme v Klubu seniorů v Benešově nad Ploučnicí 27.11.2018 při Vánočním tvoření s CDM .
Děkujeme také Městu Benešov nad Ploučnicí za podporu tohoto partnerství /trvá již 26 let/ a za zajištění autobusu, který byl hrazen z projektu Rozvíjíme tradiční spolupráci.
Za účastníky z Klubu seniorů Benešov nad Ploučnicí, Rudolf Čech.

ZačátekPředchozí12345678DalšíKonec
Strana 1 z 8

ZDRAVÉ MĚSTO A MA21

zdrave mesto benesov

face mix

KOMUNITNÍ PLÁNOVÁNÍ

Oficiální internetové stránky města Benešov nad Ploučnicí | 2016 hrdlicka.cz Prohlášení o přístupnosti | Zpracování osobních údajů | Administrace