Rekapitulace sezóny BMX 2017 – cyklistický oddíl -  jezdec s licencí: Adam Čvančara

Adam Čvančara se v sezóně 2016-2017 posunul do kategorie Junior men, kde bohužel vzhledem k jeho tréninkové přípravě není možné plně trénovat, jelikož chybí potřebné tréninky skoků na profi sekcích, které nelze v našich podmínkách zajistit.

Připravuje se převážně samostatně, bez trenéra a ostatních závodníků, což je také pro jeho růst velmi podstatná indispozice. I přesto se stále snaží držet na špičce závodního pole.Absolvoval dvě zahraniční BMX soustředění v Itálii, na dráze  BMX Olympic Arena Verona Via Frá Giocondo ve Veroně, která mu velmi pomohla v rozvoji techniky.

Vzhledem k absenci profi dráhy se letos bude realizovat v kategorii 17 +, kde není nutné projet profi sekci. Úspěchem pro něj je na Mistrovství republiky v BMX dne 1.7.2017 v Novém Lískovci vybojované  3. místo.

V celkovém vyhodnocení Českého poháru 2017, i přesto, že se kvůli zahraničnímu tréninku neúčastnil všech závodů, získal také krásné třetí.

Co potřebujete najít?

Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek obchodu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.