Pomoc pro seniory

Pomoc seniorům

Starší lidé patří mezi nejvíce ohrožené skupiny vzhledem k důsledkům možné nákazy.

Doporučujeme, aby senioři zůstali doma a vycházeli zcela výjimečně. 

Senioři by měli kontaktovat své známé ohledně pomoci s nákupem.

Každý z nás může pomoci svému sousedovi či dalšími potřebami, aby senior nemusel být vystaven setkání s desítkami dalších lidí v obchodech a na dalších veřejných místech.

Využijte možnosti eReceptů. Ty mohou lékaři posílat e-mailem nebo na telefon, není třeba zbytečně chodit do ordinací. 

Pokud máte problém se zajištěním základních životních potřeb nebo je někdo takový ve Vašem okolí, můžete kontaktovat Městský úřad Benešov nad Ploučnicí na telefonním čísle 724 857 337.

Kdo by byl ochotný stát se dobrovolníkem, někomu nakoupit nebo objednat nákup na e-shopu, pomoct seniorům s eReceptem, předávat informace nebo koordinovat ostatní dobrovolníky, nechť se ozve na výše uvedené telefonní číslo nebo e-mail: urad@benesovnpl.cz

-----------------------------------------------------------------------------

Nabídka dovážky nákupu - Minimarket u Haika - ulice Dvořákova

Vážení zákazníci, chceme pomoc seniorům a nemocným lidem. Nabízíme rozvoz objednaného nákupu až domů. Pokud budete mít zájem nebo víte o někom z okolí, kdo pomoc potřebuje, dejte jim vědět o této možnosti. Objednávky budeme rozvážet v časech 11:00h a 16:00h.

Objednávky přijímáme POUZE telefonicky! 608 507 609.

-----------------------------------------------------------------------------

Nabídka dovážky nákupu - rodinná pekárna U Onďase

Dovolujeme si Vám nabídnout v této nelehké době pro usnadnění Vašich nákupů možnost objednávky čerstvého pečiva z naší rodinné pekárny U Onďase.

Nabízíme Vám možnost dovozu pečiva do vaší obce nebo části obce, kde si můžete své objednávky až do odvolání vyzvednout každý pracovní den v čase cca od 16:00-18:00. Objednávky nám zasílejte vždy v plánovaný den dodání do 10:30 formou SMS se jménem a požadovaným množstvím a místem (obcí) doručení na tel. 602 539 906 nebo na mail: jiriondecko@seznam.cz.

nabidkaOndecko.pdf
nabidkaOndecko.pdf

pdf, 933.6 KB