Harmonogram pokládky asfaltu mezi Malou Velení a Benešovem nad Ploučnicí

Informujeme tímto občany našeho města a přilehlých obcí o následném postupu pokládky asfaltu na silnici II/262 v úseku mezi Malou Velení a Benešovem nad Ploučnicí.

 

Pondělí 22.11.: Bude prováděna pokládka 1. asfaltové vrstvy ve směru od Malé Veleně do Benešova nad Ploučnicí. Omezení se budou týkat objektů pod komunikací II/262 (směrem k vodnímu toku Ploučnice).

 

Úterý 23.11.: Bude prováděna pokládka 1. asfaltové vrstvy ve směru od Benešova nad Ploučnicí do Malé Veleně. Omezení se budou týkat objektů nad komunikací II/262.

 

Středa 24.11.: Bude prováděna pokládka 2. asfaltové vrstvy ve směru od Malé Veleně do Benešova nad Ploučnicí. Omezení se budou týkat objektů pod komunikací II/262 (směrem k vodnímu toku Ploučnice).

 

Čtvrtek 25.11.: Bude prováděna pokládka 2. asfaltové vrstvy ve směru od Benešova nad Ploučnicí do Malé Veleně. Omezení se budou týkat objektů nad komunikací II/262.

 

Práce na pokládce nových asfaltových vrstev budou probíhat vždy mezi 8:00 - 16:00. Omezení budou trvat vždy cca 3 hodiny po pokládce samotné.

Společnost Eurovia se tímto omlouvá za vzniklé komplikace a prosí občany, aby v době provádění pokládky věnovali zvýšenou pozornost aktuálnímu dopravnímu značení a pokynům pověřených pracovníků.