Informace o době a průběhu pokládky asfaltových vrstev na silnici II/262

Rádi bychom touto cestou občany města informovali, že již v příštím týdnu, tedy od 29. 8. do 2. 9. bude probíhat pokládka asfaltu na nyní opravovaných úsecích silnice II/262, konkrétně:

Pondělí 29.8. - budou provedeny pokládky asfaltových vrstev na komunikaci kolem supermarketu Tesco - zde bude při provádění prací po určitou dobu zamezen vjezd a výjezd z obchodu;

Úterý 30.8. - bude provedena pokládka 1. asfaltové vrstvy ve směru na Děčín - zde bude od 30.8. do 2.9. zamezen vjezd a výjezd vozidel z mostu přes Ploučnici od Sokolovské ul.; 

Středa 31.8. - bude provedena pokládka 1. asfaltové vrstvy ve směru na Františkov n. Pl. - zde bude při provádění prací po určitou dobu zamezen vjezd vozidel z Nádražní ulice a bude od 30.8. do 2.9. zamezen vjezd a výjezd vozidel z mostu přes Ploučnici od Sokolovské ul.;

Čtvrtek 1.9. - bude provedena pokládka 2. asfaltové vrstvy ve směru na Děčín - zde bude od 30.8. do 2.9. zamezen vjezd a výjezd vozidel z mostu přes Ploučnici od Sokolovské ul. 

Pátek 2.9. - bude provedena pokládka 2. asfaltové vrstvy ve směru na Františkov n. Pl. - zde bude při provádění prací po určitou dobu zamezen vjezd vozidel z Nádražní ulice a bude od 30.8. do 2.9. zamezen vjezd a výjezd vozidel z mostu přes Ploučnici od Sokolovské ul.

 

Upozorňujeme, že v následujícím týdnu tedy bude zamezen vjezd a výjezd vozidel z a do Sokolovské ulice, most přes Ploučnici bude po tuto dobu uzavřen!!! Objízdná trasa bude možná po ul. Děčínská.

 

Zhotovitel stavby, společnost Eurovia prosí o zvýšenou opatrnost řidičů během provádění prací a o respektování dopravního značení. Zároveň se omlouvá za komplikace při provádění prací a uvádí, že po provedení pokládky asfaltových vrstev, by stavební práce na silnici č. II/262 měly být na území našeho města již ukončeny.